O mnie

Czas na pozytywne zmiany w życiu

Cześć, nazywam się Kasper Maćkowek i jestem Doradcą żywieniowo-treningowym. Moim codziennym zadaniem jest wspieranie osób, które pragną lepiej wyglądać, czuć się piękniej i cieszyć się większym poziomem energii.

Charakteryzuje mnie praktyczne i skuteczne podejście. Tworzę proste, ale efektywne narzędzia, które pomagają w osiąganiu postawionych celów. Współpracując z klientami, kładę duży nacisk na wielowymiarowe wsparcie i bliski kontakt, co pozwala mi identyfikować i rozwiązywać problemy blokujące postępy.

Dietetyk Poznań

Moje zainteresowania wykraczają poza świat fitnessu. Uwielbiam podróżować po świecie – podróże uczą mnie otwartości na nowości i pokazują inną perspektywę.

Jako minimalista, cenię sobie prostotę: wolę mieć mniej, ale lepiej. Tę filozofię stosuję również w pracy z klientami, unikając zasypywania ich nadmiarem informacji. Zamiast tego, stopniowo wdrażam narzędzia dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Jeśli jesteś gotowy na zmianę, na bycie silniejszym, piękniejszym i pewniejszym siebie, teraz jest idealny czas, aby rozpocząć współpracę.

DIETA
+
TRENING
+
SUPLEMENTACJA

Szybki kontakt i
darmowa konsultacja

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Masz określony cel i nie wiesz od czego zacząć? A może obecna dieta nie przynosi rezultatów? Zadzwoń i porozmawiajmy jak wspólnie możemy zrealizować Twój cel!