Współpraca

Stwórzmy plan na nową wersje Ciebie

W ramach naszej współpracy nie tylko zmienisz swoje nawyki żywieniowe i treningowe, ale również odkryjesz nowe możliwości swojego ciała i umysłu. Wspólnie stworzymy spersonalizowany plan, który rozwiąże Twoje obecne problemy.

Zapomnij o rutynowych schematach czy krótkotrwałych rozwiązaniach. Razem stworzymy fundament trwałej zmiany, który umożliwi Ci osiągnięcie długotrwałych efektów.

5.0 z 109 opinii
Kasper Maćkowiak Współpraca Dietetyczna

Jak wygląda współpraca?

Zrozumienie Twoich potrzeb

Rozpoczynamy od rozmowy wstępnej na zoom lub google meeting, gdzie dokładnie wysłucham Twoich celów i wyzwań, które obecnie napotykasz. To pierwszy krok, aby dokładnie zrozumieć Twoją sytuację.

Indywidualne podejście

Na podstawie naszej rozmowy określę Twój cel i zaproponuję narzędzia dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu masz pewność, że oferowane rozwiązania są skrojone na miarę Twoich oczekiwań.

Konkretne rozwiązania

Podczas konsultacji będziesz mieć okazję przekonać się, że to, co oferuję, to nie tylko obietnice, ale przede wszystkim konkretne i praktyczne narzędzia. Uzyskasz jasność co do tego, jak możemy wspólnie pracować nad osiągnięciem Twojego celu.

Krok ku zmianie

Jeśli jesteś gotowy, aby dowiedzieć się więcej i zacząć naszą współpracę, wypełnij poniższą ankietę lub zadzwoń w celu umówienia darmowej konsultacji. Czekam, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele!

Najczęściej zadawane pytania

Jeżeli mieszkasz w Poznaniu lub w jego okolicy, to mamy możliwość umówienia się na sesję treningu personalnego. Nasze spotkanie będzie skoncentrowane na dostosowaniu ćwiczeń do indywidualnych potrzeb twojej sylwetki. Priorytetem będzie dobór odpowiedniego ćwiczenia oraz skupienie się na prawidłowej technice. Cena za 90-minutową sesję treningową wynosi 180 zł.

Cena mojej usługi jest dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb, oferując szeroki zakres pakietów, których ceny zaczynają się już od 350 zł, sięgając do 3600 zł. Aby jak najlepiej dopasować moją ofertę do Twoich oczekiwań, zapraszam na wstępną rozmowę, którą możemy przeprowadzić zarówno wideo, jak i telefonicznie. Podczas tej konsultacji omówimy Twoje cele i potrzeby, co pozwala mi zaproponować Ci najbardziej odpowiedni pakiet oraz formę płatności.

Rozpoczynamy od darmowej konsultacji, by poznać Twoje cele i możliwości. Na tej podstawie tworzę spersonalizowany plan żywieniowy i treningowy. Regularne spotkania służą omówieniu postępów i dostosowaniu planu do Twoich potrzeb.

Od 2018 roku pracuję jako doradca, stale uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Moje metody są skuteczne, co potwierdzają przemiany moich klientów oraz ich pozytywne opinie.

Współpraca trwa od 3 do 12 miesięcy i obejmuje indywidualnie dostosowany plan żywieniowy i treningowy, tygodniowy feedback oraz ciągłe wsparcie.

Zapewniam stały kontakt i wsparcie, odpowiadając na wiadomości w ciągu 24 godzin. Regularne konsultacje pomagają w pokonywaniu trudności i utrzymaniu motywacji

Zachęcam do zapoznania się z metamorfozami moich klientów i ich opiniami na mojej stronie, które świadczą o skuteczności moich metod.

Specjalizuję się w pracy z osobami zdrowymi, pomagając w redukcji wagi i zwiększeniu masy mięśniowej, a także z osobami z insulinoopornością, PCOS, Hashimoto. Dostosowuję plany do indywidualnych alergii i preferencji, ale nie pracuję z osobami z niektórymi chorobami przewodu pokarmowego.

Oprócz skutecznych planów żywieniowych i treningowych, zapewniam ciągły nadzór, regularny feedback oraz wsparcie motywacyjne, aby pomóc Ci skutecznie realizować Twoje cele

Oferuję szybką i sprawna komunikację, odpowiadając na wiadomości w ciągu 24 godzin, a raporty analizuję co tydzień, dostarczając Ci spersonalizowany feedback.

Udostępniam materiały motywacyjne, w tym inspirujące filmy, książki i artykuły, które wspierają Twoje cele i pomagają w utrzymaniu motywacji i zdrowego stylu życia.

Szybki kontakt i
darmowa konsultacja

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Masz określony cel i nie wiesz od czego zacząć? A może obecna dieta nie przynosi rezultatów? Zadzwoń i porozmawiajmy jak wspólnie możemy zrealizować Twój cel!